Lahtilaskmise kunst

Lahtilaskmise kunst

Damon Zahariades

Tõlkija: Triin van Doorslaer

Kas oled hädas viha, kahetsuse ja pahameelega? Kas tunned end emotsionaalselt kurnatuna, stressis ja valusate mälestuste tõttu heitunud? Kas hoiad kinni asjadest, mis muudavad sind õnnetuks? „Lahtilaskmise kunst“ annab tööriistakomplekti, mille toel oma aju ümber treenida, õõnestavad mõttemustrid ning emotsionaalne ahastus seljatada.

Vähe on neid, kes julgevad väita: mind pole rapsivad mõttemustrid ja emotsioonid kunagi kimbutanud. Jamaks kisub siis, kui need hakkavad räsima sinu suhteid, töörõõmu ning vaadet elule.

Kui paljud sedalaadi raamatute autorid pühendavad tubli hulk lehekülgi inimpsühholoogia süvakäsitlusele, on Zahariades läinud märksa praktilisemat teed, pakkudes selgeid vastuseid järgmistele küsimustele.

Kuidas ära tunda, et on aeg lahti lasta?
Miks on vaja õppida lahti laskma?
Millest me kipume kinni hoidma?
Miks me minevikku idealiseerime ja kuidas see sunnib meid klammerduma oleviku emotsionaalse valu külge?
Miks on nii raske negatiivsetest mõtetest ja valusatest mälestustest lahti lasta?
21 nõuannet, kuidas lasta lahti ja liikuda eluga edasi.
„Lahtilaskmise kunst“ aitab sul klammerdumisvaba mõtteviisi kujundada ja eluga edasi liikuda, sest elu läheb edasi ning sama peaksid tegema ka sina.

Arvustus

Mari Lipp, loovterapeut, superviisor, vaimse tervise spetsialist

Kas oled vahel kogenud, et tahad elus millestki lahti lasta, kuid hoopis klammerdud selle külge? Arvad, et loobud ning liigud eluga edasi, kuid tegelikult oled lõksus? On asju, mis ei kao meie elust nii lihtsalt. „Lahtilaskmise kunst“ on hea raamat, et sedasorti teemadele otsa vaadata. See pakub võimaluse süveneda lahtilaskmisraskuste tagamaadesse, indu nendest vabanemiseks ja hulganisti harjutusi, mis aitavad leida viise oma eluga edasi liikuda ning emotsionaalset vabadust nautida.

Eeldatav lugemisaeg: 3 t 16 min

Samast kategooriast