Madude maa

Madude maa

Eeva Louko

Tõlkija: Ülle Tarum

Romaanis „Madude maa“ tegutsevad mõned Eeva Louko esimesest krimiromaanist „Õnnesaar“ tuttavad tegelased ning ka sündmused kulgevad suuremalt jaolt sealsamas Lauttasaaril.

Helsingis valitseb kevadeootus, kui linna lähedal asuvalt Käärmesaarilt, kuhu pääseb ainult paadiga, leitakse noore naise surnukeha. Ohver on mürgitatud strühniiniga ja selline surm on kohutav.

Ajakirjanik Ronja Vaara ülemus näeb juhtumi kajastamisega head võimalust suurendada kohaliku lehe loetavust. Ronja võtab ühendust uurimist juhtiva kriminaalkomissari Anton Koivuga, kes tema üllatuseks ongi nõus lekitama pisut infot, kuid soovib Ronjalt vastuteenet.
Peagi vapustab kohalikke elanikke surmajuhtum Lauttasaaril peetud pulmapeol. Kas mõrvad on omavahel seotud, kas need sooritas sama inimene? Kas ehk tegutseb sarimõrvar?

Ootamatult ilmub välja salapärane võõras minevikust ... Ja minevik tungib olevikku veel mitmel moel. Autor annab meisterlikult edasi hirmutunnet, pahaendelisi ootusi ja keerukat inimpsühholoogiat ning raamat hoiab lugejat osavalt kuni lõpuni lõa otsas.

Eeldatav lugemisaeg: 8 t 48 min
E-raamatu eelvaade

Pole saadaval

  • Pole saadaval
  • 21 päeva

Samast kategooriast